| Tania2006 a întrebat:

Dovleacul copt in cuptor ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca mananci un dovleac intreg de 8-10 kg la o masa, atunci te ingrasa big grin
Daca mananci doar pana la 1 kg, atunci doar iti curata intestinele.

| Adry05 a răspuns:

Daca nu are zahar sau altceva de genul, nu.

| sofisis a răspuns:

Nu.

| angelcore a răspuns:

Orice ingrasa, pana si apa, chiar daca in cantitate mai mica