| fneti a întrebat:

Dupa cat timp a voie sa mananci lactate dp pierce in limba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Dupa o saptamana poti sa manaci tot ce doresti.Cat despre lapte depinde de la persoana la persoana.

| Gumitzza5 a răspuns:

Nu ai voie nici un fel de lactate (branza, smantana, lapte..etc) pai cam 1-2 saptamani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de prost gust pierce. mai ales daca esti baiat. moda asta noua..PANARAMA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca sunt eu prea demodat de nu imi place moda asta baieti cu cercei pierce daca nu iti faci asa http://www.google.ro/......tp?/imgres degeaba.

| Tyrr a răspuns:

Imediat!