| Bubbles_8156 a întrebat:

Azi mi-am bagat pierce in limba. happy
1. Cat timp nu mai am voie sa fumez? :-s
2. Cand pot sa schimb pierce`ul?batting eyelashes
3. Ce trebuie / ce nu trebuie sa mananc. happy

5 răspunsuri:
| adelina899 a răspuns:

Buna. Din cate stiu eu nu trebuie sa fumezi pana se vindeca la fel si cu schimbarea de pierce iar asta inseamna 2 saptamani in mod normal dar acum conteaza si in functie de organismul tau... si nu trebuie sa mananci lactate ori cum nu cred ca o sa poti manca cine stie celaughing supe ceaiuri. happy sper sa nu ti se infecteze sau ceva de genulaughing te pup

| Bubbles_8156 explică (pentru adelina899):

Sa stii ca pot manca destul de bine thinking dar oricum, mananc lent ca mi.e doar frica sa nu il prind intre dinti :-s. laughing. De fumat imi e mie ce imi e, ca nu prea pot sa ma abtin :-s x_X

| adelina899 a răspuns (pentru Bubbles_8156):

Trebuie sa poti pentru ca, cred ca sti ca acum este mai ridicat riscul de a face cancer

| Bubbles_8156 explică (pentru adelina899):

Am fumat imediat a 2a zi, iar pierce.ul l-am schimbat cam dintr.a 4 zi. am mancat tot ce am vrut + lactate. laughing. Dar adevaru` e ca mi se umflase limba cam rau. Dar s.a rezolvat. Am dat cu "miericica" si. inca il mai am.

| Andraaaaaa14 a răspuns:

1. Ai voie să fumezi, eu cand am avut am fumat şi nu am păţin nimic.
2. Cand vrei.
3. Lactate, in rest poţi să mananci ce vrei