| ionutzzzu a întrebat:

Dupa cat timp se observa rezultatele acestiu antrenament pentru masa musculara?
Luni:triceps & spate

Marti:biceps & piept

Miercuri:picioare

Joi: triceps & spate

Vineri:biceps & piept

Weekend : pauza

Dau fundita!
Am 16 ani, inaltime 1.73, 55kg. Multumesc...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| kaTTsu a răspuns:

Bai, baiatule arati jalnic rau.
55 kg?
Baiatule daca te duci cu iubita ta si e vreunu pe strada si se ia de ea si tu nu poti so aperi cumetre ca iei un pumn si esti in coma.
Lasa sala acum mananca mai mult, cand te ingrasi pui si masa musculara si fibra si grasime.
Dupa ce faci 75 de kg atunci sa te apuci de sala.
Asa ca bagate la mancat la 17 ani sa ai 1, 75 si 75 de kg si atunci bagi sala cu batoane redis faci in 3 zile pe saptamana. in 5 luni esti pachet complet.
Daca vrei sa te apuci acum in 4 ani o sa ajungi sa arati si tu cat de cat happy, fa cum iti recomand am trecut si eu prin asta.

| ♥Anto* a răspuns:

Scuza-ma. nu stiu sa raspund la intrebarea ta, in schimb as vrea sa te intreb ceva: tu mergi la sala in fiecare zi? :O
cate ore pe zi faci exercitiile astea?

| JuLien a răspuns:

53 kg? ce subtirel esti! rezultatele se vor observa cam dupa 2-3 saptamani(depinde de cum le executi).winking