| ionutzzzu a întrebat:

Dupa cat timp se observa rezultatele acestiu antrenament pentru masa musculara?
Luni:triceps & spate

Marti:biceps & piept

Miercuri:picioare

Joi: triceps & spate

Vineri:biceps & piept

Weekend : pauza

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Nu iti lasi corpul sa se odihneasca destul.Si unde naiba e :umeri, trapez, abdomen?!?
Lucreaza grupele asa:
LUNI : PIEPT, TRICEPS
MARTI : SAPTE, BICEPS
MIERCURI : UMERI, TRAPEZ
JOI : Picioare(si gambe si coapse)
VINERI : - pauza
SAMBATA : REIEI TOTUL(piept, triceps)
Prin programul ce il aveai tu nu ai fi pus masa multahappy foloseste programul meu si ai sa vezi rezultate bune(mai ales daca ai o alimentatie buna). Incearca sa dormi mult, sa mananci bine(albusuri de oua, peste, vita, piept de pui, lapte mult) si rezultatele nu vor intarzia sa aparahappy
PStonguerogramul de mai sus il folosesc si eu si a fost recomandat de un culturist de renumehappy baftatongue
Uitasem...eu abdomen fac o data la 2 zile.

| pdannysan13 a răspuns:

Eu cred ca tipul asta de pe youtube (ma uit tot timpul la el) are dreptate: http://www.youtube.com/watch?v=Xcuhi6RaZ24