| ionutzzzu a întrebat:

Este bun acest antrenament pentru masa musculara?
Luni:triceps & spate
Marti:biceps & piept
Miercuri:picioare
Joi: triceps & spate
Vineri:biceps & piept
Weekend : pauza

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Este un program util si bine alcatuit!

| MakeLOveNoWar a răspuns:

Destul de OK. Incearca si tu sa faci astfel incat sa dezvolti toti muschii. de exemplu trapezul spatelui, muschii abdominali si deltroizii.Deci incearca anumite"pozitii" si un program mai mixt