| ninaelenadobrev a întrebat:

Dupa ce demi lovato a iesit din clinica de recuperare se mai drogheaza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| IoanaBogdana a răspuns:

Nu. ea de aceea a si stat in clinica de recuperare: pentru a se opri din drogat. funda?

| yogeo12 a răspuns:

Buna, de fapt nu cred ca a iesit de la clinica de recuperare, dar probabil ca nu se mai drogheaza.
sper ca te am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu ar mai face asa ceva nii odata

| superdemi a răspuns:

Nu ea din cauza asta a avut o boala ingrozitoare pshihoza-maniacodepresiva.

| ddlovato92 a răspuns:

Nici macar nu s-a dus acolo din cauza drogurilor. lol lol