| selena_5077 a întrebat:

Este adevarat ca Demi Lovato se drogheaza?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Micutza si draguta demi sa se drogheze?laughing crec in vise paparazii se pare ca au ceva cu ea de au inventat asta insa nu e adevarat nu crede ce zic toti prostii unele sunt adevaruri asa e [desi foarte putine] insa cele mai multe sunt doar prostii ca sa faca publicitate si sa-si vanda ziarele si revistele in ce lume mizerabila traimstraight face

| croissant a răspuns:

Nulaughing asta e o minciuna gogonata

| BellsC a răspuns:

Nu`i adevarat!
Miley se drogheaza... fumeaza tigari ce contin iarba* prietena lui Demi a filmat`o p Miley facand asta.
Cauta pe google e peste tot stirea asta.

| Sun life a răspuns:

Sincer mai nou toata lumea se drogheaza. nu vad de ce ea ar putea fi o exceptie.cred ca procedeaza la fel.succes!

| JBStandsForMe a răspuns:

Nu, nu este adevarat.
In schimb este adevarat ca parintii ei au internat-o intr-un centru de recuperare pentru ca a cedat stresului din timpul turneului.
Insa nu se drogheaza. Este doar epuizata.

| Rihanna18 a răspuns:

Nu mwa laughing

Ea face un film care are un rol de genul acestawinking
am vz filmul

ohh my gad oh go on

| ChishyyAlle a răspuns:

Este adevarat! se zvoneste in toata scoala! pentru informatii intra pe google, pe imagini si scrie demi lovato droganduse! bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal data trecuta a luat cocaina

| tares31 a răspuns:

Sigur ca da pentru ca e si emo