| anonim_4396 a întrebat:

Dureri de burta e normal sa fie in primele saptamani de sarcina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mici dureri pot aparea, dar e mai bine sa mergi la ginecolog. Orice durere de burta a gravidei poate fi un semnal de alarma. Probabil nu e nimic grav, dar trebuie sa te vada un ginecolog sa se asigure ca atat tu cat si bebelusul sunteti sanatosi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Durerile de burta in saptamana a6 sunt normale

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! am aflat de curind ca sunt insarcinata. Dar am o nelamurire este a 3 oara cind mi se intimpla sa am durri de abdomen. ce cedeti ca se poate sa am?