| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca daca atunci cand visezi, vezi lucrurile colorate ca in viata reala, ai o problema cu capu'? XD

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Da, asa spun psihiatrii, ca bolnavii mintali viseaza cu preponderenta in rosu.

Răspuns utilizator avertizat
| filiblox a răspuns:

Superstitii!

| SEAL a răspuns:

Nu, ce problema sa ai? lool

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu este adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este adevarat! Specialistii au formulat o ipoteza conform careia oamenii care aveau tv alb-negru (si evident ca se si uitau la el des) aveau vise preponderent alb-negru. Si inca ceva, oameni buni, daca auziti tot felul de tampenii "neavizate" asta nu inseamna ca trebuie sa va alarmati ca ati putea avea "prb cu capul". Nu visele color sunt probleme ci de exemplu cosmarurile cronice. Asta da problema cu visele!

| LecSiee a răspuns:

Nu are nici o legaturawinking cand visezi, de obicei visezi lucruri legate de viata ta, dar de multe ori se poate intampla sa visezi lucruri care nu au nici o legatura. visele nu conteaza in viata reala. daca ma intelegi, adica nu iti influenteaza nimic visele in viata realawinking nu au legatura

Fundita?kiss

| fman27 a răspuns:

Daca ma intrebi pe mine astea sunt doar superstitii. visul este ceva creat de subconstientul tau, nu cred ca are legatura. Bafta!