| Vernusio a întrebat:

Care sunt lucrurile cu adevarat importante in viata?

14 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Viata linistita, fara stress.
Sa-ti poti organiza singur treburile: ce-, cand- si cum vrei sa faci, sa nu-ti impuna altii programul.

| whatevernvm a răspuns:

Oamenii

| Freya1 a răspuns:

Sanatatea,copii,iubirea,linistea,familia,stima de sine, banii...

| GoldenZenith a răspuns:

Ciocolata.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Cei dragi,sanatatea,iubirea,banii,ratiunea,cunoasterea,inteligenta,curajul, ambitia, vointa, harnicia etc
totul este important, totul alcătuiește acel puzzele care il completam cu toti cu nevoile noastre

| Speed99 a răspuns:

Banii. Daca ai bani, ai tot. Simplu.

| Mieeez666 a răspuns:

Beuturaa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Familia,persoanele dragi, iubirea, sanatatea

| 393Dan a răspuns:

Familia, constiinta, credinta, sanatatea.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Tot ce te face fericit si împlinit, ce te face sa spui ca nu exista om la fel ca tine si ca orice te înconjoară este al tau si te binedispune.

| BOXINLION a răspuns:

Nu stiu, o singura viata ai, traieste-o!

| Robyyyrobyyyyy a răspuns:

O viata avem cumetre
Hai sa o traim
Recomand o betie frunta zilnic!

| Mari03 a răspuns:

Doar tu poti hotari asta. Gandeste-te, ce te face pe tine fericit in viata?