| Kornuletz540 a întrebat:

E adevarat ca daca consumi in mod repetat oua sau omleta fara paine poti face indigestie sau diaree?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| iulia0514 a răspuns:

Depinde de organism eu mănânc ouăle fără pâine și nu am nici o problema! Desigur depinde și de cate ouă este vorba dacă mănânci în neștire da poți avea probleme cu digestia!

| anonim_4396 a răspuns (pentru iulia0514):

Cum iti plac ouale moi sau tari?

| iulia0514 a răspuns (pentru anonim_4396):

Omletalaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru iulia0514):

Https://www.youtube.com/watch?v=n6l7Udl1xrA
Dar alea de la tarani iti plac?

| iulia0514 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu dorar cele de la găini, rate, prepelițe happy acum fiecare înțelege ce vreawinking

13 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu e demonstrat ce spui dar in mod cert ți se "acrește" de ele!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Frank51 a răspuns:

Dacă crezi în Dumnezeu este adevărat happy

| Hyperion7 a răspuns:

Depinde și cât de repetat, o in fiecare zi, o dată la 2 zile, 3, 4 șamd.
Dar dacă mai combini și cu altceva previi posibile complicații
Plus de asta,mănânci azi,mâine, dar te mai și saturi, zic eu
Așa că daca vrei sa mănânci totuși, încerca să mai mănânci și altceva pe langa, de preferat niste verdețuri
Acuma nu se știe cât de veridic este ceea ce spui tu, posibil sa fie sau nu.
Încearcă să nu faci abuzuri totuși
Sănătate!

| Yuoia a răspuns:

Fara paine, in mod repetat, poti sa scapi doar cu o indigestie. Dar poti face icter.
Vad comentariul de mai sus. Da, poti manca unele alimente fara paine. Dar nu cele in grasimi (omleta, ochiurile).

| blackann a răspuns:

Da si stai pe wc cu orele…

| helpforyou a răspuns:

Sunt persoane care nu mananca deloc paine, deci depinde de fiecare organism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde cititi ma fratilor toate bazaconiile astea?

| larisa62922 a răspuns:

Depinde de organism