| pissy1 a întrebat:

Am facut o indigestie fara diaree si voma si as vrea sa stiu ce sa mananc. MULTUMESC!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anutza a răspuns:

Carne fripta
ou tare
masline
cartofi fieri
branza

2 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Mananca de regim cateva zile si bea mult ceai amar.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! te-ai balonat? simti un disconfort ca si cum ai avea o 100 de kg? incearca sa bei un ceai de sunatoare si ia carbune medicinal, e benefic pentru balonare, iar daca ai o bila lenesa, ia fiobilin...happy