| EvelynAnLavey a întrebat:

Buna TPU...Am auzit ca nu poti sa dezvirginezi pe cineva daca folosesti prezervativul.E adevarat?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este adevarat, si-a batut joc cineva de tine. Primul act sexual dezvirgineaza absolut intotdeauna.

8 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Nu este adevărat. Prezervativul este folosit pentru protejare şi cu el dezvirginezi.

| push2gl a răspuns:

Dezvirginarea sau deflorarea intr-o acceptiune mai larga este un fapt, un proces, o actiune ce poate avea loc odata cu primul contact sexual sau orice fel de penetrare. Insa nu numai! Exista si situatii in care dezvirginare poate fi facuta de ginecologi din motive medicale, alteori in urma unor accidente.Nu are nici o treaba folosirea prezervativului.
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-am dezvirginat pe nime ca-s fata, da daca sa poate dezvirgina cu OB apai cred ca poti si-asa

| IepurasPerfect a răspuns:

Depinde ce bagi in prezervativ inainte

| IepurasPerfect a răspuns:

Macar stii ce e aia dezvirginare si prezervativ? sau folosesti cuvintele de dragul de a le folosi pentru ca le-ai auzit si tu inainte? nu de altam, dar la ce intrebare ai pus asta este concluzia! ce naiba sa apucati sa faceti taca-paca daca habar nu aveti? maturizati-va intai

| Finlandianebuna a răspuns:

Nu, nu este adevarat. Odata ce ai introdus un penis (cu o marine cat de cat acceptabila) in vagin Chiar daca are prezervativ sau nu dezvirginarea are loc.

| jajajaja32 a răspuns:

Nu scumpa mea nu este adevarat!
Daca folosesti prezervativ este 90 % sigur k nu ramai insarcinata dar tot te dezvirginezi :*