| el3ctronizenT a întrebat:

E adevarat ca daca fumezi... iti vin cearcane desi esti odihnit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Artemiss a răspuns:

Eu cred ca da, dar asta daca fumezi de ceva timp...adica ani...

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu stiu daca e adevaratwinkingDar oricum tigarile fac foarte mult rau.Ingalbeneste dintii, face rau la plamani, poti face cancer de la ele.Si mai ales provoaca dependenta. Odata ce ai inceput sa fumezi este cam greu sa te lasihappy

| Flav a răspuns:

Asta cine a mai zis-o? Printesa Daiana de la OTV?

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Nu nu e adevarat, eu am fumat dar nu mi s-a intamplat niciodata asa ceva, daca tu nu vei fuma din piep peste un an 2 vei putea da in cancer.Succeshappy

| MisterKat a răspuns:

Fumatul cauzeaza si imbatrinirea prematura a pielii si multe alte probleme de sanatate!

| Delia a răspuns:

Este foarte adevarat.Si eu am fost fumatoare, de o luna m-am lasat si deja se vad imbunatatiri.Nu sunt asa de vizibile cearcanele. Fumatul dauneaza mult si tenului.

| kitty_8919 a răspuns:

Da este adevarat, si eu fumez si aproape tot timpul am cearcane la ochi ori si cat as dormi.

| delia_6706 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat.

| el3ctronizenT explică:

Ms mult la totiwinking
faza e ca am vazut k toti cei care fumeaza au niste cearcana ciudate. tongue