| EdwardAlex a întrebat:

E adevarat ca daca imi sparg abcesul de la o masea, scade durerea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Logic că cedează durerea dar este bine să mergi la stomatologie.
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Da.

| byutsaa a răspuns:

Probabil.Eu am un abces de ceva timp si cand il sparg, nu ma mai doare. Apoi iar creste si doare si tot il sparg si trece....Deci in concluzie, da, trece big grin