| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca daca te dor picioarele foarte tare si des si daca iti amortesc poate fi din cauza ampeticitei? urgent! multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu dor picioarele! Aoarte piciorul drept, iar degetul mare nu-l mai simţi! Sănătate maximă!

| Empathizer a răspuns:

E posibil ca apendicita acuta sa-ti dea dureri in piciorul drept, dar nu in ambele picioare. Si durerea aceasta, odata aparuta, e permanenta, nu mai trece decat dupa operatie.

| wrApe a răspuns:

E apendicita laughing si nu trebuie sa te doara in partea dreapta, sa simti o durere insuportabila, eu am avut acuta flegmentoasa si am plecat de urgenta la spital dupa o zi, e o durere foarte naspa...