| miriam18 a întrebat:

Ma dor foarte tare rinichii imi poate spune cineva ce sa fac? Din cauza aceasta imi amortesc foarte tare mana stanga si piciorul stang

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MiSSyoUNow a răspuns:

Bea multa apa. poti face o cura de detoxifiere. bea apa cu argila n ea dimineata, pe stomacul gol si deara, la 4 ore dupa ce ai mancat. si du-te la dctor, iti va da pastile.

| PascalauMynzy a răspuns:

Mergi la doctor!

| CoOoco a răspuns:

Mergi la doctor. O sa-ti dea niste calmante. Si pana atunci, incearca sa nu mai stai cu spatele gol..Stiu ca poate nu iti place, dar trebuie sa iti pui tricoul in pantaloni, in asa fel incat sa iti stea spatele acoperit! :*
Sper ca te-am ajutat!winking