| timidu89 a întrebat:

E careva ce ia Astoret de aici? Oare de la el sa am stari de voma si greata cand sa mananc? Mai iau si un antidepresiv dar nu mai stiu numele lui acum. In afara de emetix nu a functionat nimic la greata la mine. Iau tratamentul de nici o luna inca, mai am o saptamana si unele le termin. ROG BAGATORII DE SEAMA SA SE ABTINA SI CEI FARA OCUPATIE SI EDUCATIE.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Citește pe prospectul lor. De obicei cam 2-3 săptămâni, 1 lună durează până organismul se obișnuiește cu ele. Daca persista, vorbește cu medicul și poate ți le schimbă.
Sa nu bei alcool, nu consuma nici cacao, ciocolata neagra etc

| IRINACRETU a răspuns:

Bună ziua, vă cer permisiunea de a fi contactat de reprezentantul companiei producătoare a medicamentului Astoret, Terapia. Compania are obligația de a colecta date legate de siguranța tuturor produselor comercializate, în interesul pacienților care le utilizează. În cazul în care sunteți de acord, vă rugăm să transmiteți aici sau pe adresa office@sigurantapacientului.ro datele dumneavoastră de contact (adresa de email). Acestea vor rămâne confidențiale și nu vor fi folosite decât în scopul declarat mai sus.

| timidu89 explică (pentru IRINACRETU):

Vrei sa îmi folosești datele, dar nu sunt beat și nici retard sa pun botu.