| cristialx15 a întrebat:

Salut TPU, exact de când m-am lasat de energizante ca beam foarte multe pe zi am început sa ma doară burta, sa ma simt balonat, ba chiar ma durea unde este apendicele. Intr-o seara am fost la spital, îmi amorțise piciorul și a zis ca nu este vorba de operație și mi-a dat un tratament și o dieta, dar acum după 1 săptămâna fără energizante ma simt mai bine nu mai îmi bate inima asa de tare. Credeți ca o sa mai am apendicita după ce termin tratamentul? Ma doare foarte puțin, simt ceva acolo dar în rest stări de greata, vomă, constipație nu prea am. Am început sa mănânc și sănătos sa beau multă apă și sa mănânc fructe și legume deoarece mi-am dat seama ca cu alimentația proasta si prostiile de energizante îmi distrug singur corpul. Ce părere aveți?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sssofia a răspuns:

E foarte bine că te ai lăsat. Acum daca o sa mai ai apendicita nu știe nimeni. Clar e că o viață sănătoasă te ajută

2 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Bea apă sau sucuri dar cine știe ce mai conțin și alea

| AndreiN120 a răspuns:

Poti sa bei G FUEL inloc de energizante.