| Sara2 a întrebat:

E normal ca dupa terminarea sedintelor de fizioterapie să te simți mult mai rău ca înainte? Cu dureri mai mari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Matei2008 a răspuns:

Da, este un semn bun înseamnă că începi sa iti revi, ai dureri deoarece mușchi încep sa lucreze. Te rog, îmi dai fundă?