| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca iubitei mele sa ii mai curga sânge dupa primul contact sexual pe care l-am avut? Au trecut 3 zile si spune că si-a băgat degetul cand era la dus si l-a mișcat putin si încă i-a curs puțin.
Ar vrea sa meargă la ginecolog, dar până atunci, e ceva anormal chestia asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Depinde, fiecare fata este diferita. Am o prietena care mi-a spus ca la primul contact sexual nu a simtit nimic, dar a doua zi nu s-a putut ridica din pat(gen ca febra doar ca o durea jos laughing) fiecare caz este unic si e greu de spus cu exactitate un raspuns.

3 răspunsuri:
| Dana2103 a răspuns:

Da

| MValentin a răspuns:

Salut, exact asa a patit si iubita mea, la primul act sexual nu a avut nicio sângerare si o inceput dupa ceva ore (a doua zi) sa are scurgeri. Dar din ce m-am documentat e normal din cauza muschilor ce abia de contracta si a anumitor ganglioni idk.

| SoHappy a răspuns:

E normal, se poate intampla