| BuGsstormbunny a întrebat:

Bună seara. Diaree usoara + scaun moale maro închis din ce cauza, ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident doar ceea ce ai mancat sau baut.
Tine regim alimentar cateva zile, cu supa de zarzavat si orez fiert cu pui fiert. de baut doar apa plata si ceai de menta.
Fara alcool, fara lapte, fara branzeturi, fara sosuri si fara fructe.

| BuGsstormbunny explică (pentru Violleta2022):

Bun, am sa încerc, multumesc. Se poate sa sufăr de colon iritabil? Apare la tineri, ma gândesc ca nu e cancer de colon. Scaunul nu era negru ca pacura, ci maro închis si moale. Ce-i drept am si o ușoară balonare si ieri durere după defecație.

| gabicoo a răspuns:

Înseamnă că ai înghițit ultima gogoașă a lui Câtzu!
Cum care?
Aia că în Românica este cea mai ieftină mâncare din UE!
hee hee

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Scuze! Problema ta e reală dar nu m-am putut abține!

Răspuns utilizator avertizat
| gabicoo a răspuns (pentru AlexDorinel):

La ruși Dorineleeeeee! Vine tata Putin și ne dă gratis!

| Zuzu1991 a răspuns:

Jalapeno... adica, ardei iute