| MarisRadu91 a întrebat:

Intrebare intrebatoare. cand iei un laxativ, faci diaree? sau faci o data moale si dupa faci normal? ca daca faci diaree dureaza ceva pana te refaci happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| ionutz0116 a răspuns:

Ia si incearca! Si eu sunt curios. Apoi revii aici si ne spui.

| Ghost a răspuns:

rolling on the floor stai calm nu te mai ridici de pe buda 4 ceasuri am facut la un prieten o farsa cu laxative si a stat inchis in baie 4 ore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iei o pastila faci moale dar daca iei mai multe faci apa laughing si o sa ai mai multe drumuri la wc si posibil sa ai si dureri acum depinde de organism

| Bowl a răspuns:

Faci normal, ce mai aveai pe teava ramas si dupa o dai pe diareelaughing

| yo_7132 a răspuns:

Daca iei un laxativ nu inseamna ca faci diaree laughing... faci odat si gta. Laxativele nu sunt facute ca sa te simti mai rau, ci sa te ajutewinking
P.S. te ajuta sa slabesti laughing)

| Anonim20CM a răspuns:

Ai luat laxativ? vrei multe scaune laughing