| Doxologie a întrebat:

E ok sa mananci boabe de cafea nemacinate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| geopopiku a răspuns:

E ok ce sa zic stiu doar ca mama imi zicea cand eram mic si aveam diaree sa mananc boabe de cafea...dar acum ce a zic daca nu ai rabdare sa-ti faci o cafea le poti manca asa. pofta buna

7 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Da, dar mai bine iti luai niste seminte, ca macar atunci rezolvai sa iti si puta gura.

| Maxim96 a răspuns:

Da,eu tot consum, dar nu exageratlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cum sa mananci boabe de cafea nemacinate.
Scuza-ma, dar mi se pare in neregula asa ceva.
Te pup!

| SuneteDeChitara a răspuns:

Da, e foarte normal. Toata lumea face asta.

| KoaLaBoY a răspuns:

Medical vorbind, sunt intr-un fel sanatoase, si daca iti plac poti sa le mananci, dar nu excesiv.