| reghi a întrebat:

E posibil sa treaca cicatricele de arsura (de 2 ani)? Daca da, cu ce (remedii naturiste)? Daca se poate dati mai multe detalii. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Stefania a răspuns:

Si eu am una de 3 ani pe genunchi`sadcrying. Dar nu se prea vede, dar ma deranjeaza`crying, cred ca nu o sa-ti treaca si apropo aveam una si pe cot dar nu mai e`happy.

| MisiRo a răspuns:

Daca ai cicatrice de acum 2 ani nu vred ca iti mai trec alea
asa o sa ramana nu mai poti face nimic ca sa se duca