| george_3138 a întrebat:

Ecofit...am auzit ca slabeste! multe pr foloseste Ecofit.cam cat costa?! se gaseste la farmacie? sau la naturist?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dichi a răspuns:

Poate ai nevoie de sfaturi pentru o slabire rapida si sanatoasa, iti recomand siteul www.cura-de-slabire.net si www.cure-de-slabire.net

Bafta

4 răspunsuri:
| piktor a răspuns:

Nu lua pastile
e cea mai mare porcarie pe care o poti face ca sa slabesti
mai bine iesi cu o prietena seara la alergat
sau fa exercitii
da nu lua pastile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! L-am luat o luna si am slabit 11kg.Nu are efecte adverse, l-am cumparat de pe siteul lor www.ecofit.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

140ron