| anonim_4396 a întrebat:

Era sa-mi rup un deget prin martie. Adica mi-a venit o minge peste el si a fost vanat vreo doua zile. N-am fost la doctor, dar uneori ma doare... Mai ales cand scriu. Ce sa fac sa nu mai doara? Sau ce sa fac cand ma doare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine te duci la medic. A trecut prea mult timp de cand te-ai lovit si poate s-a "lipit" prost acolo si de aia te doare.

| kzd a răspuns:

Daca inca te doare inseamna ca trebuie sa ii faci ceva ( cred ca s-a rupt ceva acolo ). Mai bine consulta un medic( dupa ce urmezi ce reteta data medic nu o sa te mai doara ). pace!

| AndreiKLM a răspuns:

Du-te la doctor pote ai o problema