| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca ceaiul de pelin alb este bun in curele de slabire si ca reduce pofta de mancare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Enzo2011 a răspuns:

Are ceva efect nu zic ca nu dar dupa cum bine sti cei mai importan este sa nu mananci foarte mult, sa faci sport si sa ai ambitie asta este cea mai buna reteta de slabit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am baut ceai de pelin alb, neindulcit, am renuntat la paine si dulciuri si am slabit 7 kilograme. m-am bucurat dar mama a spus ca mai mult datorita stresului-eram in clasa a XII si aveam bacul- am slabit eu ...acum nu stiu ce sa mai zic dar as mai incerca din nou o cura: 3 zile pe saptamana, o ceasca de cafea (mica) cu ceai de pelin, pe zi, neindulcit si nu foarte concentrat. succes, si ai grija, ca daca bei prea mult ai o gramada de efecte negative si poti sa te intoxici big grinbig grin

| BogdanMicle a răspuns:

Da e bun,..., bebita ce nume...