| Catalyna306 a întrebat:

Aces mesaj este adresat fetelor care au ajuns experte in curele de slabire cu ajutorul pastilelor de slabit! A incercat cineva pastilele cu extract de ananas? Este adevarat ca iti taie pofta de mancare si te ajuta sa slabesti? Si daca a-ti incercat', imi putei da un NUME al produsului ca sa il cumpar si eu.Multumesc pentru atentia acordata.

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Eu am slabit cu pastile 20 kg in 3 luni cu reductil care din pacate nu se mai comercializeaza, de atunci pana acum am pus cred ca 10 kg la loc.iar cu diete nu functioneaza la mine absolut nimic.pastilele cu ananas nu le-am incercat dar am auzit ca cica slabesti de la ele, arkopharm le face din cate stiu.

3 răspunsuri:
| glamqueen a răspuns:

Du-te la doctor! Nu lua medicamente dupa ureche. mai bine platesti o consultatie la nutritionist si stii ca o sa ai rezultate, decat sa iei pastile, apoi sa ai probleme sa platesti tratamente si altele! Sanatatea ta e la mijloc! Mai bine previi decat sa tratezi!

| Nicoleta1621 a răspuns:

Pararea mea este sa nu iei pastile si sa nu te infometezi.iti zic din propria mea experienta am tinut cura si acum m-am imbolnavit de stomac, si am niste dureri groaznice, si pastilele si toate astea nu sunt bune iti dustrug calciul fierul si tot...fa sport mai bine si incearca sa nu mananci dupa ora 7.si fara sucuri snaxuri si chestii de genu.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu pastilele faci cea mai mare prostie. Da, cu ele poti pierde cateva kg poate, dar organismul tau nu va fi pregatit sa piarda mult fara efort, asa ca dupa ce vei renunta la ele, vei pune la loc si chiar mai mult. Apoi, fara sport nu se face nimichappy Daca nu faci sport si slabesti vei arata ca un schelete cu grasime in loc de muschi tonifiati. Am o prietena care a slabit mult cu diete(ma rog, ideea este ca a slabit fara sa faca sport ). Acum are la 1.60 cam 46 de kg si arata oribil! Nu ca este prea slaba, ci pentru ca are grasime inestetica si celulita. Toate astea din lipsa sportului. Muncind, ai rezultatele cele mai bune. Ele dispar si cel mai greuhappy