| Elena1234456 a întrebat:

Este adevarat ca daca mananci ceva dulce inainte de a sustine o lucrare, acest lucru te poate ajuta sa te concentrezi mai bine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Asa am auzit si eu
Tin minte ca in clasa a 5a inainte de prima teza(eram foarte emotionati)si ne-a zis mama unei colege(este doctorita)sa mancam putina ciocolata inainte
SI am luat 10b-)

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Woaaah pai atunci o sa fac si eu asa de la testul de poimaine yeyeyye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oau hey eu consider sfatul lui buburuza folositor
as putea incerca
tu nu?big grin

| Ralluxd a răspuns:

Super o sa fac si eu asa...peste 2 zile am test la mtecrying

| zafrina a răspuns:

laughing amuzanta intrebare... da ke adevarat maine inainte de testul acesta national voi manca o kandia mare smug