| IrInA9618 a întrebat:

Este adevarat ca daca porti sutien cu sarma, poti face cancer la san? Am auzit acest zvon si vreau sa stiu daca e adevarat... dau funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tpuu a răspuns:

Nuu!

Eu nu am auzit, si nu cred ca e adevarat straight face.

Dar daca iti este frica, nu purta.happy

decat sa iti faci frica purtand sutien cu sarma si sa stai cu el cu frica. mai bine nu luabatting eyelashes.
happy

SPer ca te-am ajutat tongue
Succes!

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Prostii ale unora lipsiti de informatie!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu are nicio legătură. Multe din zvonurile astea sunt pur şi simplu fără sens. Baftă!

| Dutzulescu a răspuns:

Nu-i adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti, chiar m-am uitat la un documentar. facea un experiment pe un manechin cu un sutien cu sarma. si au frecat ceva de sarma aia putin si sa facut o scanteiestraight face deci nu pot sa spun sigur daca provoaca sau nu cancer, dar iti pot spune ca nu e bine sa il porti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e adevarat... majoritatea filipinezelor (care nu au sani) poarta sutiente toata ziua si se plang ca au f multe cancer de san... eu nu gasesc bustiere sau ce imi doresc, asa ca scot sarma de la ele si ma simt bine happy