| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU :* Am vazut pe multe siteuri si am auzit din multe parti ca daca porti sutien cu sarma faci cancer mamar..sau ti se lasa... undeva am gasit ca spunea ca daca il porti mai multe zile le rand... eu in afara de sutien cu sarma mai am doua care nu au si le port si pe alea dar si alea cu sarma... credeti ca sunt adevarate toate alea? SI daca da... e bine ca le port si pe celelalte? Sincer nu stiu ce sa mai cred pentru ca in multe locuri spune ca e adavarat in altele ca nu e...
Dau funda kiss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SarmalutaPuternica a răspuns:

Da e adevarat odata ce auzi ca afecteaza inseamna ca da e adevarat trebuie sa existe o doza de adevar altfel nu s-ar spune si eu am auzit de asa ceva si mai era ceva cu deodorantele de subsoaralaughing)nu ma lasa sa scriu altfellaughing)cum ca si antiperspirantul in zona sanului afecteaza tot ce pot spune e sa nu porti cu sarma ia-ti unu normal cu bretele de plastic tare ala nu cred ca afecteaza eu asa am. Mult noroc.