| danyella12 a întrebat:

Este adevarat ca tinctura de marar ajuta la crestera saniilor? cat cresc? cu cate numere? si este eficient? apropo daca il iau 1 luna am auzit ca dupa ce intrerup revin la normal? asa este? vreau sa nu revina...sa ramana mari daca chiar asa este. FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Este un neadevar ce ai auzit! --- marimea sanilor este determinata genetic iar cresterea si dezvoltarea lor depinde de buna functionare a glandelor endocrine. Singura metoda "miraculoasa" dar naturala prin care poti sa cresti volumul sanilor este sa te ingrasi --- ingrasandu-te, tesutul adipos din componenta sanului creste in marime iar sanii devin mai mari in volum --- slabirea, face exact inversul ingrasarii : micsoreaza sanii in volum.

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Am auzit ca stimuleaza dezvoltarea tesutului mamar, dar cum majoritatea sanulu e format din grasime, asta inseamna ca in cel ma bun caz cresterea sanilor ar fi de ordinul 1mm.
Daca nu esti la varsta adulta (si sanii inca se dezvolta) iti recomand sa nu incerci nici o tehnica de marire a sanilor deoarece poate sa ii opreasca din dezvoltare. Daca esti la varsta adulta exista doua solutii: astepti sa te maturizezi si sa iti dai seama ca marimea sanilor conteaza prea putin pe termen lung, fie iti pui silicoane (costa doar 3000euro)

| a1doru a răspuns:

E mai buna vaselina pentru rulmenti.rolling on the floorrolling on the floor

| fosnet a răspuns:

Acesta e doar un basm; stai linistita, sanii tai sunt ok asa cum sunt acum.

| Remus82 a răspuns:

Nu este adevarat.Nu te mai lasa dusa in eroare de toti escrocii de pe internet.Sa ai sanii mari trebuie sa mananci sanatos.Sanatate!