| Tania a întrebat:

Este bine ca noaptea sa dormim fara lenjerie intima? Mie mi-a zis cineva ca pot sa racesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu are ce căuta lenjeria intimă în pat, noaptea.
Se presupune că ai o pijama, o ținută de dormit.
Pa, pa.

| eandopuncttk a răspuns:

Este foarte bine, dar nu trebuie sa dormi singura tongue

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Dar ce are?laughing
eu dorma fara si ma doare fix la 14laughing nu ma targe curentu la gaurica laughing
Nu e nici o problema daca ai caldura in casa si simti ca te deranjeaza poti dormi farawinking

| pink425 a răspuns:

Ce prostie. daca ai caldura in camera si nu e frig.nu ai nici o problemawinking. ori cu un siret, ori fara siret...tot aia e

| xdiduuu a răspuns:

Cum te simti tu mai bine dormi si eu uneori dorm fara lenjerie intimahttp://assets.TPU.ro/design/images/emoticons/3.gif

| 211wasgnij a răspuns:

Daca esti in pat cu o persoana straina de sex opus esti in siguranta.
Iti va pastra la parametri normali functiile aparatului excretor chiar cu pretul unei febre musculare de la atata lucru manual.

| LoL2000 a răspuns:

Hmmm daca te simti bine fara lenjerie fa ce vrei thinking laughing si daca vrei sa nu racesti acoperate cu ceva o patura sau ceva oh go on laughing

| вσмвση3ℓ a răspuns:

Da draguta dormi...hee hee te simti mai legerawinking

| DarkBlood32 a răspuns:

Păi dacă vrei tu.

| pisikutza123 a răspuns:

Dormi cum te simti tu mai bine

| boghean a răspuns:

Nici eu nu dorm cu lenjerie intima si nun am nimic