| Teo a întrebat:

Este bun Colon Help? Este adevarat ca daca il folosesti nu numai ca te ajuta sa iesi cu scaunul te ajuta si sa slabesti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| floricicalbastrica a răspuns:

Din contra este foarte bun colon help eu am slabit 7 kg in 3 saptamani.

1 răspuns:
| Adriana92 a răspuns:

Mama mea a cumparat si nu te ajuta sa slabesti doar sa iesi afara des... nu am incercat siluet help poate e mai bun... dar daca vrei sa slabesti mananca carne fiarta legume si fructe si maxim 300kcal pe zi si bineinteles exercitii fizice