| NeverTheLess a întrebat:

Este bun samponul de la HERBOSOPHY ( cu extract de urzica ) pentru parul gras? Am ajuns sa imi spal parul o data la doua zile si vreau un sampon care sa regleze excesul de sebum. Am auzit ca este foarte bun asta, care se gaseste la Sensiblu.

As dori parerile voastre in legatura cu acest sampon ( daca l-ati folosit si chiar a fost bun ), sau in caz contrar daca puteti sa imi recomandati altele.
Multumiri anticipate happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| WyvernSky a răspuns:

Buna
Samponul de urzica este foarte bun pentru ce-i cu parul gras. Poti sa faci urzici si cand te speli pe cat sa ti le torni.Mai sunt multe sampnuri pentru parul gras de la vichy.
Bafta!

1 răspuns:
| fabiola a răspuns:

Da este foarte bun si in plus nu contine parabeni!