| Ionut321123 a întrebat:

Este buna crema artrostop pentru dureri de spate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| brusturel a răspuns:

Nu-i mai buna ca diclofenac, lioton gel etc, cremele astea sunt doar pansamente, dar nu vindeca durerea in sine. Aia trebuie tratata la spital prin fizioterapie sau mai stiu eu ce!

2 răspunsuri:
| ALECSHD a răspuns:

Cea mai buna este cea spirtuoasa.
Este pentru tot corpul.
@ Te duci la farmacie si ceri o alifie spirtuoasa.
Funda?!

| AndreeaAndra a răspuns:

Nu prea...sunt altele si mai bune...