| anonim_4396 a întrebat:

Este buna de ceva pasta de dinti colgate max white sau doar reclama e de ea albeste dinti sau nu? big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Doar reclama e de ei!
N-au decat sa-si pastreze produsele!
Uite aici remedii pentru albit,
http://www.i-medic.ro/remedii/remedii-naturiste-pentru-albirea-dintilor
Te pup!

| hummmer a răspuns:

Albeşte mai pe seară.Nu crede tot ce vând ăştia la tv.
Uite nişte sfaturihttp://forum.anticonceptionale.ro/t3281-pentru-albirea-dintilor.html

| Birlik65 a răspuns:

Este,foloseste-o fara probleme.

| BogdanLuca a răspuns:

Fiecare dentitie are culoarea ei ( a1. a2. b3.d5 ..etc ) nici o pasta de dinti nu poate schimba culoare dintilor doar sa ii curete de petele de la cafea, tutun!
Daca doresti o albire va trebui sa iti distrugi smaltul printr-un procedeu facut la stomatologie!

| IAMKENNETH a răspuns:

Nu stiu cat de adevarat e ce zic aia in reclama, dar daca vrei sa ai dintii oleaca mai albi, spalai bine apoi spalate cu bicarbonat si iarasi cu pasta de dintiwinking dar na e recomandat ddoar 1 data la 2 sapt sau 1 data pe luna cu bicarbonat ca altfel se duce smaltul de pe dintiwinking

| AuroraLaptelui a răspuns:

Nu este ca in reclama.

| Alex_Anghel_1993 a răspuns:

Pai,eu am folosit tot felul de pate de dinti dintre care si colgate Max White One, dar nu am observat nici o diferenta

| denise89 a răspuns:

Albeste,dar nu se obeserva aproape deloc.

| theUnbounded a răspuns:

Angelkris500 ca sa fiu pe fata. unele afirmatii sunt adevarate despre ea : cum ar fi:1
Albeste Dintii.2
Face o Respiratie mai MENTOL 3.
Te Fereste De Sangele care curge de langa dinti ....Cam atat este adevarat ..restul este fictiune stai linistita daca te-am ajutat nu vreau funda.eu o fac doar sa ajut oamenii (nu-s concurent)

| Rauta_Lavynya_1996 a răspuns:

E buna dar trebuie folosita de 2-3 ori pe zi de a da rezultate