| Anndi98 a întrebat:

Este grava hernia inghinala [la barbati]? Tati o sa se opereze si imi este frica...big grin Pfffffffff...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Felix65 a răspuns:

Aceasta este o operatie usoara. Succes si sa aiba multa, multa sanatate tati al tau!

| Anndi98 explică (pentru Felix65):

Multumesc la fel! big grin

| Luannah a răspuns:

Ti-e frica ca ce?laughingNu moare thinking

| Anndi98 explică (pentru Luannah):

Da stiu...laughing Da in definitiv e operatie tongue

| luluta a răspuns:

Medici au facut progrese deci nu ai de ce sa te temi, si nici el, cu o opreratie se va face bine. Multa sanatate.