| antoniaidk a întrebat:

Este normal ca atunci când îmi amintesc de fostul meu iubit sa am atacuri de panica? a fost ceva foarte frumos și când îmi amintesc ma cuprinde panica,Tristețea, mi se taie respirația și ma neliniștesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tea tratat rau de aia ai sechele

| darrio2007 a răspuns:

Si de ce v-ati despartit daca a fost frumos?

| Frank51 a răspuns:

Nu e normal. Depinde si cat de grave sunt atacurile, daca trece usor inseamna ca nu-i mare bai.

| Donsavas a răspuns:

Iti e frica de singurătate sau ai stat intr o relatie cu cineva care te a facut sa te simti singura si neajutorata iar acum ai ramas cu blocajul asta chinuitor. Pentru a scapa, e necesar sa dai voie destinului sa meargă înainte si sa cunosti pe altcineva. Cu riscul de a retrai aceste stări. Scopul este sa lupți cu propriile frici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traume, sechele

| sayWhaaat a răspuns:

Cumva frica de singuratate?