| buzdarel a întrebat:

Este normal sa bag mana usor prin par si sa i-au 3 4 fire?/ sau bag asa ca sa le scot si i-au si cate 5 6 si fac de vreo 2 3 ori si apoi numai cad e normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DNSK a răspuns:

E normal sa-ti cada in jur de 100 de fire de par pe zi. daca depasesti 100, atunci sa iei masuri.Nu te pune sa le numeri, iti zic orientativ

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

E foarte normal! Din câte stiu 100-150 fire zilnic nu-i problemă!

| Flaviucu a răspuns:

E normal sa-ti cada.

| Plushul a răspuns:

Aaaa un lucru am sa-ti spun.Lasati parul in pace ce ai cu el, poate dai in plans de la atata smult.Ce-ti veni?

| iulia999 a răspuns:

Te sfatuiesc sa folosesti niste sampoane speciale pentru astfel de cauze. uite aici http://www.yves-rocher.ro/......egory=5000