| yoboy a întrebat:

am 13 ani sunt baiat si imi cade parul foare rau e ceva de genul cand bag mana prin par si o scot sunt vreo 3-4 fire de par in palma ce sa fac. e normal?

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Da e normal in medie pe zi sa ne cada 300 de fire de par

| Madden a răspuns:

Si mie imi mai cade, e normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La baieti n`am mai intalnit problema asta, dar eu sunt fata si crede`ma ca 3-4 fire chiar nu conteaza. Mie imi cad zeci si nu stiu ce sa mai fac, dar se spune ca in medie cad in jur de 50-100 de fire de par pe zi care se regenereaza.Nu cred ca e cazul sa iti faci probleme. O zi buna!

| yoboy explică:

Problema e ca imi cad minim 500 de fire deci nu exagerez deja parca vad cum se rareste