| PsyhoChild a întrebat:

Este normal sa-mi creasca maseaua de minte la 14 ani?
Sunt sigur ca este masea de minte deoarece creste diferit fata de celelate.Acolo nu am avut o masea si am scos-o iar acum creste alta, ea creste langa masea ciudat.
In plus prima data a iesit un varf iar acum sunt doua si carnea care era deasupra s-a desprins dar inca sta atarnata.Maicamea spune ca se va prinde acea bucata de carne in timp dar eu nu stiu ce sa zic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E normal si la varste mai inaintate. Se va rezolva si problema carnii.