| Moov a întrebat:

Am si eu o "problema" de fapt mi se intampla un lucru de care nu am auzit la altii.Cand eram mica aveam o masea cariata, a cazut in 2 parti, o data prima jumatate si a doua oara restul.Problema este ca maseaua care mi-a crescut mi-a cazut din nou, dar imi creste alt dinte.Ideea e ca, nu mi se pare normal ca dintii sa creasca de 2 ori? Voi ati mai patit? Sau daca nu, stiti sa-mi dati o explicatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PinkStyle a răspuns:

Da. si o prietena de`a mea a patit la fel. si dentistu` a spus ca e normal la unii oameni, nu trebuie sa te sperii. happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CRED CA E UN CAZ UNIC. si mie mi-a pucat o jumate si mi-a ramas alta jumatate aici da peste 2 santamani ma duc la dentist so scoata.