| anonim_4396 a întrebat:

Este o intrebare cam jenanta insa poate voi gasi raspunsuri utile. Am mai vazut intrebari asemanatoare si nu cred ca este ceva asa iesit din comun..Si bineinteles am vazut si destui oameni dornici sa ajute pe aici. Nu ma pricep in acest domeniu si am zis sa intreb aici pentru ca imi este rusine sa merg la medic. Deci,este vreo problema daca am labiile mari,incretite si iesite in afara? Iar daca le desfac putin in partea de sus acolo unde este clitorisul sau cum se numeste,se vede o chestie micuta nu stiu cum sa o descriu care daca atingi, gadila intr-un fel. Nu am avut vreo curiozitate dar vazand ca se desfac asa, m-am uitat. Da, stiu ca este ceva ciudat dar am intrebat mai mult pentru ca ma ingrijoreaza.Si va rog sa nu luati la misto intrebarea ori sa dati raspunsuri in ras ori fara un sfat util care sa-mi foloseasca. Poate nu este vreo problema la aspectul zonei mele intime insa cum am spus, eu nu ma pricep in acest domeniu de aceea am cerut un sfat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atat timp cat un ciudat nu sia bagat unealta in gaura nu are nimic si nici nu e o boala

| LifeIsBeautiful12 a răspuns (pentru mgtow):

Nu,nu am avut relatii intime niciodata. Si sunt sigura ca nu are legatura viata sexuala cu aspectul zonei intime. Nu putem fi toti la fel, asta e clar.Si nici nu suntem toti perfecti, referitor la aspectul fizic. Eu doar am intrebat sa fiu sigura ca nu este ceva rau. Mersi oricum pentru raspuns.

| WaterDrop a răspuns:

"Nu exista doua la fel" cineva a spus-o odata happy. Nu ai de ce sa te ingrijorezi, este totul asa cum ar trebui sa fie.

| anonim_4396 explică (pentru WaterDrop):

Ei,ah! Toate.s la fel...

| WaterDrop a răspuns (pentru anonim_4396):

Minciuni! laughing

| ovidiu68 a răspuns:

Buna. Initial am crezut ca este o intrebare pusa la misto, insa am vazut raspunsurile anterioare si am decis sa-ti raspund serios. Nu ai nici-o problema si sper ca iubitul tau sa aprecieze cum trebuie faptul ca ai un organ sexual putin mai special (poate fi un plus de excitatie - ai incredere in tine).

| RoxyWentz a răspuns:

Eu iti re comand sa mergi totusi la un ginecolog pentru ca numai el te poate ajuta in acest caz.Nu ar trebui sa-ti fie rusine pentru ca el este platit sa faca aceste consultari.Din cate stiu eu, e normal ca labiile mari sa fie iesite in afara, iar acea zona in care te gadili se numeste clitoris (este organul destinat placerii sexuale). Mergi totusi la un medic nu trebuie sa-ti fie rusine. Sper sa ramanem prietene. Funda?