| Luminita_Chirita_1990 a întrebat:

Este o solutie pentru acnee intr-o sticla alba si cu vrede cine imi poate da un link va rog din suflet

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Îți recomand să cumperi ulei de arbore de ceai, acesta este foarte bun pentru acnee. Eu l-am găsit la DM. Se găsește mereu într-o sticluță închisă la culoare la 10 ml.

1 răspuns:

Buna!

Nu cunosc nicio soluție pentru acnee intr-o Sticluța albă și verde dar îți pot recomanda Zineryt și Skinoren. La multe persoane au mers aceste creme. Ai putea încerca și tu.