| Luminita_Sirbu_1994 a întrebat:

Este posibil ca sa faci sex si sa ai eliminări de sînge şi în timpul celui de al 2-lea act sexual .......este normal asa ceva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Bănuiesc că te referi la al 2-lea act sexual după dezvirginare...

DA, este posibil să sângerezi şi la al 2-lea ( sau al 3-lea ) act sexual DACĂ himenul nu s-a rupt complet la deflorare ( la primul act sexual ).

Toate cele bune.

| Azµre a răspuns:

Nu, numai dacă ai fisurat mucoasa vaginală.
Așa că vizitează medicul!

| Azµre a răspuns:

Dacă ceva e în neregulă da! Vezi un medic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Da poţi avea.
Nu o dată, chiar de două ori.
Te pup!

| Keith a răspuns:

Daca ai fost virgina si ai avut pierderi de sange la primul contact sexual,poti avea si la al doilea, nu este nicio problema, la mine asa a fost, si dupa ce s-a rupt himenul de tot, nu am mai avut sangerari.

| ThisGirlHere a răspuns:

Nimic nu e normal in ziua de azi. Mai nou, imposibilul se poate realiza! happy

| Geani999 a răspuns:

Da, este normal!