| CbCx a întrebat:

Este posibil ca să nu te mai uzi atât de mult înaintea și în timpul actului sexual din cauza unor răceli frecvente la burta (în urma cărora curge un lichid mai gălbui)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da, este posibil daca tratezi respectiva raceala sau o alta cauza a scurgerilor tale mai galbui in cazul in care nu este raceala de vina.

| CbCx explică (pentru MihaiNicu23):

Am început să "folosesc", ca sa spun asa, zenella med si cred ca isi face efectul cu toate ca doar de 2 ori l-am utilizat.