| Deea_3705 a întrebat:

va rog cine ma poate ajuta cu un raspuns...am o prietena care se plange la mine de cateva luni ca o doare ovarul stang ingrozitor si ii curge un lichid galbui si urat mirositor.Ea imi spune ca in timpul actului sexual cu iubitul ei nu are placere desi isi doreste dar are niste dureri foarte mari! de asemenea se urineaza foarte des si o doare spatele uneori! va rog cine stie!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Chestiile astea nu se rezolva pe internet, trebuie sa mearga la ginecolog, poate sa fie vorba de orice, nu poate sa iti dea nimeni un diagnostic pe internet, poate sa fie vorba de un chis pe ovar.dar doar o vizita la medic poate sa zica cu siguranta

| Djlsghtnquuw a răspuns:

E posibil sa fi racit.dar mai bine se duce la un medic.

| Andrei_Stroia_1990 a răspuns:

Te pot ajuta cu skype de la un ginecolog e bine?

| Deea_3705 explică:

Nu pe mine...tocmai am specificat!

| LoveVampires a răspuns:

Sa mearga la un doctor, ceva...sad

| frumoasanana a răspuns:

Pai duo la ginecolog...